Отзывы

Дуже сподобався несподівано швидкий ефект від цього кальція! В мене почались мимовільні скорочення м'язів щоки під оком,досить сильні, підряд разів 10-15, і я швидко повну ложечку кальція (з упаковки до кальція) поклала під язик - і ОДРАЗУ Ж ЗНИКЛИ СУДОМИ!!! Як тільки доторкнувся кальцій слизової рота! Я навіть не встигла як зазвичай взяти ковток води розчинити порошок. Чесно кажучи, зробила так не очікуючи ефекту, принаймні настільки швидкого, а приємно здивувалась! Тепер знаю, що цей вид кальцію буде як "швидка допомога", а не тільки для щоденного вживання. Дякую за Ваш магазин й професійні консультації лікаря, детальні пояснення!

Олена

Первые дни питья структурированной воды начала часто посещать туалет - из кишечника выводится, видимо, то, что раньше не могла вывести разными чистками, чувствуется улучшение общего самочувствия, легкость в теле. Буду продолжать пить по схеме, как рассказала Ваш доктор, пока что приятные впечатления избавления от токсинов в организме )))

Лариса Петровна

Дякую Вашому лікарю, вже давно нас консультує, дійсно багато знає! За кілька місяців пиття структурованої води по призначеній схемі перестала боліти голова, вже нема проблем з тиском в мене та дружини (а до того були щотижня болі) та перестали повторюватись приступи. А також зникла біль у хребті, спині у нас обох!!!, без болю вже 1,5 року, а раніше доводилось платити за курси масажу кожні пів року, що давало нетривалий результат!

Олександр

Постійно використовуємо таблетки часнику сім'єю для профілактики грипу та ГРВІ, а якщо відчуваємо перші ознаки простуди - часто достатньо двох таблеток зразу прийняти з натуральним вітаміном С цієї ж компанії - на наступний день повністю здорові знову! Особливо взимку завжди є в домашній аптечці. Дуже зручний часник дітям, бо не пече, та тим людям, у кого не повинен викликати печію та подразнення шлунку й неприємну реакцію жовчних шляхів, бо розсмоктується в кишківнику, таблетки в оболонці з хлорофілу.

Світлана

Спасибо за Ваше внимание к деталям в здоровье, профессионализм врача!!! Самочувствие значительно улучшилось после приема назначенных препаратов, не многие врачи так разбираются в том, что полезнее для здоровья! И главное - без побочных эффектов и все натуральное, а то раньше одно лечила, а другое калечила, особенно проблемы после приема антибиотиков возникали. Теперь знаю - буду консультироваться у Вас!!!

Виктория